خدمات تولید محتوا - با محتوا باش و پادشاهی کن 🙂

به دنبال خدمات تولید محتوا (سفارش تولید محتوا) هستید؟ ادامه این بخش را به هیچ عنوان از دست ندید. محتوا ! این کلمه، پول‌ساز ترین کلمه موجود در کسب و کار شما است، اگر بتونید به خوبی با این کلمه ارتباط برقرار کنید می تونید فروش محصولات خودتون رو تا مرز بسیار بالایی افزایش بدید. به کمک محتوا و استراتژی های اون می تونید کسب و کار خودتون رو در صفحات برتر گوگل معرفی کنید و از این طریق ترافیک هدفمندی رو برای وبسایتتون ایجاد کنید. در نهایت تمامی این موارد ارتباط کاملی با افزایش فروش محصولات و خدمات شما خواهد داشت. در واقع محتوا بذری است که می تواند درختی پرثمر برای شما داشته باشد.

استراتژی محتوا
استراتژی محتوا

استراتژی محتوا مهم تر از خود محتوا!

شاید شما هم شنیده باشید که محتوا پادشاه است، اما چرا؟ محتوا اولین پل ارتباطی میان شما و مخاطبانتون هست که اگر بتونید از این فرصت به نحو احسنت استفاده کنید، علاوه بر افزایش میزان بازدید و ترافیک در وبسایت خودتون می تونید شاهد فروش بسیار بالای خدمات و یا محصولاتتون باشید. محتوا هم نیاز به استراتژی ها و انتخاب مناسب ترین کلمات کلیدی کسب و کار شما داره، پس ما کارتون رو خیلی آسون کردیم چراکه:

1- شما می تونید سفارش تولید محتوای خودتون رو ثبت کنید.

2- می تونید با یک بار پرداخت، کل استراتژی های محتوایی برای ساخت محتوا رو در اختیار داشته باشین.

روند اجرای کار تولید محتوا در نگار وردپرس

ما چه راهکاری رو به شما پیشنهاد می کنیم؟

تدوین استراتژی و تولید محتوا

ما در نگار وردپرس برای 6 ماه آینده شما برنامه ریزی تولید محتوا خواهیم داشت و در واقع شما را در مسیر صحیح افزایش فروش و ترافیک قرار خواهیم داد. البته هدف ما تنها افزایش رتبه نیست! بلکه پیاده سازی استراژی درست محتوایی و جذب مخاطب در راستای قیف فروش می باشد.

سفارش تولید محتوا

اگر کسب و کار شما نیاز به محتوا داره، می تونی به ما اعتماد کنی تا تیم ما دست به قلم بشه و برای وبسایت شما محتوایی کاملا جامع، سئو شده، اصولی و براساس استاندارد های نگارشی تولید کنه. چه چیزی بهتر از این که محتوای شما با برنامه، اصول و استراتژی بالاتر از رقیباتون قرار بگیره؟

هزینه، سفارش و قیمت تولید محتوا

مزایای استفاده از خدمات تولید محتوای نگار وردپرس

افزایش فروش خدمات و محصولات

افزایش بازدید اورگانیک سرچ

افزایش میزان نرخ تبدیل کاربر

پخش شدن محتوا در سطح وب

افزایش برندینگ و محبوبیت

برقراری ارتباط با مخاطبان

سوالات متداول در خصوص پلن ها

سوالات متداول در خصوص پلن ها

سوالات متداول در خصوص پلن ها

شما برای اون که بتونید فروش خودتون رو چندین برابر کنید به خدمات تولید محتوا نیاز دارید. تولید محتوا  به شدت روی معرفی، لینک سازی ها، برندینگ و… تاثیر فوق العاده ای داره.

به عنوان مثال تصور کنید که شما یک فروشگاه اینترنتی آنلاین خرید و فروش عطر هستید! شما در صفحه محصول خودتون ویژگی های محصول رو ذکر می کنید اما با تولید محتوای هدفمندی و اصولی می تونید کاربر رو در همون صفحه، ترغیب به خرید کنید. یا در شرایطی دیگر می تونید در قسمت وبلاگ سایت خودتون به معرفی انواع بهترین و برترین عطر های موجود در سال 2020 بپردازید!

بی شک این کلمه پتانسیل سرچ بسیار بالایی رو داره و حالا فکر کنید اگر محتوای شما به گونه ای باشه که بهترین عطر های سال 2020 رو طوری معرفی کنه که کاربر ترغیب به خرید اون ها بشه، چه سود عظیمی وارد وبسایت و چرخه درآمد شما میشه؟ کمی فکر کنید 🙂

پیشنهاد شما برای تولید محتوا چیست؟

اگه شرایط کاری شما کلا به پلن های ما نمیخوره و یا اینکه میخوایید اطلاعات کامل تری رو کسب کنید تنها لازمه با ما در تماس باشید تا در اولین فرصت ممکن با شما تماس بگیریم. تو فرم زیر می تونی هر سوالی در خصوص تولید محتوا و همچنین خدمات ما داری رو بپرسی، پس با ما راحت باش 🙂

نگاروردپرش، یک مرجع کامل آموزش و یادگیری مفاهیم مرتبط با بازار کسب و کار اینترنتی است و هر آن چه نیازه را در اختیارتان قرار می دهد تا بتوانید رویای خودتان را راه اندازی و از آن کسب درآمد کنید.