0

خدمات سفارش تولید محتوا - با محتوا باش و پادشاهی کن 🙂

به دنبال خدمات تولید محتوا (سفارش تولید محتوا) هستید؟ ادامه این بخش را به هیچ عنوان از دست ندید. محتوا ! این کلمه، پول‌ساز ترین کلمه موجود در کسب و کار شما است، اگر بتونید به خوبی با این کلمه ارتباط برقرار کنید می تونید فروش محصولات خودتون رو تا مرز بسیار بالایی افزایش بدید. به کمک محتوا و استراتژی های اون می تونید کسب و کار خودتون رو در صفحات برتر گوگل معرفی کنید و از این طریق ترافیک هدفمندی رو برای وبسایتتون ایجاد کنید. در نهایت تمامی این موارد ارتباط کاملی با افزایش فروش محصولات و خدمات شما خواهد داشت. در واقع محتوا بذری است که می تواند درختی پرثمر برای شما داشته باشد.

استراتژی محتوا - سفارش تولید محتوا
استراتژی محتوا

استراتژی محتوا مهم تر از خود محتوا!

شاید شما هم شنیده باشید که محتوا پادشاه است، اما چرا؟ محتوا اولین پل ارتباطی میان شما و مخاطبانتون هست که اگر بتونید از این فرصت به نحو احسنت استفاده کنید، علاوه بر افزایش میزان بازدید و ترافیک در وبسایت خودتون می تونید شاهد فروش بسیار بالای خدمات و یا محصولاتتون باشید. محتوا هم نیاز به استراتژی ها و انتخاب مناسب ترین کلمات کلیدی کسب و کار شما داره، پس ما کارتون رو خیلی آسون کردیم چراکه:

1- شما می تونید سفارش تولید محتوای خودتون رو ثبت کنید.

2- می تونید با یک بار پرداخت، کل استراتژی های محتوایی برای ساخت محتوا رو در اختیار داشته باشین.

روند اجرای کار تولید محتوا در نگار وردپرس

سفارش تولید محتوا

بودجه کلمات کلیدی چیست؟​

سفارش تولید محتوا در نگار وردپرس بر اساس بودجه‌ای است که از پلن های زیر می توانید تهیه کنید. بودجه تولید محتوا این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید محتوای خود را بر اساس تعداد کلمات، بودجه بندی کنید.

به عنوان مثال پلن ستاره در قسمت زیر به شما امکان بودجه 5000 (پنج هزار) کلمه ای محتوا را خواهد داد. شما پس از سفارش این پلن، می توانید به میزان 5 هزار کلمه، سفارش تولید محتوا دهید. حال ین بودجه را می توانید بر اساس نیاز خود تقسیم بندی کنید. به عنوان مثال: 1 مقاله 5 هزار کلمه ای، 2 مقاله 2.500 کلمه ای، 5 مقاله 1 هزار کلمه ای و به همین صورت متغییر می توانید استفاده کنید تا بودجه شما به اتمام برسد.

نحوه ثبت سفارش تولید محتوا به چه صورت است؟

شما در ابتدا بودجه مناسب خود را از طریق پلن های زیر ثبت سفارش خواهید کرد. سپس در بخش بعدی فایل اکسلی که در همین صفحه وجود دارد را دانلود می کنید و بر اساس تعداد بودجه خریداری شده: عنوان، کلمات کلیدی اصلی، کلمات کلیدی فرعی و تعداد کلمه محتوا را برای ما ارسال می کنید. چنانچه فرایند ارسال شما زمان بر باشد، پس از ثبت سفارش، کارشناسان ما فایل اکسل را برای شما ارسال خواهند کرد.

هزینه، سفارش و قیمت تولید محتوا

مشاهده و دانلود فایل اکسل سفارش تولید محتوا

سوالات متداول در خصوص سفارش تولید محتوا

فرایند ثبت سفارش بسیار ساده است:

1- در قدم اول، پلن مورد نیاز خود را خریداری می کنید.

2- در قدم دوم فایل اکسلی که این صفحه وجود دارد را دانلود می کنید.

3- فایل اکسل را بر اساس بودجه بندی کلمه کلیدی خود، تکمیل می کنید.

4- فایل نهایی را برای ما از طریق راه های ارتباطی به همراه شماره سفارش، نام و نام خانوادگی ارسال می کنید.

زمان تحویل بر اساس پلن انتخابی، متفاوت خواهد بود که زمان دقیق تحویل نیز بر روی پلن مشخص شده است. همچنین مدت زمان لازم برای تولید و تحویل محتوا، بستگی به «تعداد محتوا» و «تعداد کلمات هر محتوا» در سفارش شما دارد.

هزینه تولید محتوا در نگار وردپرس به ازای هر کلمه، 95 تومان در نظر گرفته شده است.

بله برای این منظور لطفا از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما در تماس باشید.

بله، تمامی محتواها بر اساس آخرین اصول سئو نگارش می شوند و مطالبی که در اختیار شما پس ااز ثبت سفارش قرار می گیرد، کاملا سئو شده است.

در حال حاضر تنها امکان نگارش محتوا به زبان فارسی در نگار وردپرس وجود دارد.

بله، ما در نگار وردپرس کیفیت تمامی خدمات خود را ضمانت می کنیم. از این رو اگر رضایت کافی ای در خصوص خدمات ارائه شده ما نداشتید، کل مبلغ به شما عودت داده خواهد شد.

این موضوع کاملا بسته به حوزه و هدف جستجوی کاربر (Search Intent) خواهد داشت، از این رو عدد و ارقام دقیقی نمی توان برای این موضوع در نظر گرفت. اما طبق بررسی های صورت گرفته و جامعه آماری‌ای که سایت های Ahrefs و Backlinko و HubSpot منتشر کرده اند، طول محتوای متنی یک مقاله از 1500 الی 2500 کلمه، متغییر است که البته در رقابت های بالا و پایین این طول می تواند متغییر شود.

بله، محتوای تولید شده در نهایت تنها و تنها در وبسایت شما منتشر خواهد شد و تمامی مالکیت معنوی آن در نزد ما محفوظ خواهد ماند.

از طریق راه های ارتباطی همچون پنل کاربری، تلگرام، واتس آپ و ایمیل امکان ارسال محتوا برای شما وجود دارد.

  • تولید محتوا برای سایت های فروشگاهی

  • تولید محتوا برای سایت های گردشگری

  • تولید محتوا برای سایت های خدماتی

  • تولید محتوا برای سایت های علمی

  • تولید محتوا برای سایت های آموزشی

  • تولید محتوا برای سایت های خبری

  • تولید محتوا برای سایت های فرهنگی

  • تولید محتوا برای سایت های مذهبی

  • تولید محتوا برای سایت های سرگرمی

نگاروردپرش، یک مرجع کامل آموزش و یادگیری مفاهیم مرتبط با بازار کسب و کار اینترنتی است و هر آن چه نیازه را در اختیارتان قرار می دهد تا بتوانید رویای خودتان را راه اندازی و از آن کسب درآمد کنید.