مشاوره سئو | تجربه بد را تجربه نکنید!

اگه شما صاحب کسب و کار آنلاین خود در فضای وب هستید و به تازگی وبسایت خودتون رو راه اندازی کردید نیاز به مشاوره سئو دارید! البته فرقی نمی کنه که شما تازه کار باشید و یا برای چند سال در فضای وب فعالیت می کنید، بلکه شما در هر لحظه و در هر زمانی نیاز به مشاوره حرفه ای سئو دارید تا بتونید از مسیر اشتباه خودتون روی برگردونید و به سمت موفقیت گام بردارید.

مشاوره سئو در نگار وردپرس با 6 مرحله تخصصی

اگه می خوایید در میان رقیب هاتون حرفی برای گفتن داشته باشید از خدمات مشاوره سئو نگار وردپرس استفاده کنید. ما در 6 مرحله از ابتدا تا انتها کنار شما هستیم و استراتژی های صحیحی رو براتون در نظر گرفتیم تا با انجام اون ها بتونید در مسیر موفقیت گام نسبتا بزرگی رو بردارید. اصلا نگران نباشید چراکه ما همراه شما هستیم و تا انتهای این مسیر پشتیبان گرمی برای شما خواهیم بود.

مرحله 1 – تعیین هدف

اولین مرحله از مراحل 7 گانه مشاوره سئو در نگار وردپرس به بررسی و تعیین هدف ختم می شود، در واقع در این مرحله ما هدف شما را از مشاوره استخراج می کنیم و برنامه ها و استراتژی های آینده رو بر اساس هدف تعیین شده، sort می کنیم.

مرحله 2 – تحلیل و آنالیز

در مرحله دوم نیز بر اساس هدفی که تعیین نموده ایم، ما به صورت کامل آن را برانداز می کنیم و تمامی ویژگی های مثبت و منفی اون رو برای شما مشخص می کنیم تا متوجه شوید که این هدف برای کسب و کار شما در این بازه زمانی سود دهی دارد یا خیر! در واقع چاشنی اصلی این مرحله تجربه و دانش است.

مرحله 3 – طراحی استراتژی

در این مرحله ما مسیر راه را بر اساس استراتژی های برتر به شما ارئه خواهیم داد تا بتونید از این تکنیک ها استفاده کنید و به رتبه های برتر گوگل دسترسی داشته باشید. البته هدف از تعیین استراتژی تنها مشخص نمودن مراحل و چگونگی فعالیت با هدف افزایش بازدید و ترافیک وبسایت می باشد.

مرحله 4 – نصیحت های دوستانه

در طی این مسیر پر فراز و نشیب شما نیاز به نصیحت هایی دارید تا بتونید بهترین نتیجه رو از استراتژی های مطرح شده کسب کنید، در این مرحله ما شما رو به صورت کامل راهنمایی خواهیم کرد تا چطور بتونید در کمترین زمان ممکن بهترین نتیجه را کسب کنید.

مرحله 5 – پشتیبانی

ما به صورت 6 ماه پس از ارائه و تدوین استراتژی های ساختاری و زمینه فعالیت در کنارتان خواهیم ماند تا بتونید در هر مرحله از مسیر از ما سوال کنید و یا دید بهتری به ادامه مسیر خودتون بپردازید.

مرحله 6 – موفقیت

در این مرحله شما به موفقیت بسیار بزرگی دسترسی پیدا کرده اید که در این صورت نتایج شگفت انگیز خودتون رو برای ما ارسال می کنیم تا باهم به تحلیل اون ها بپردازیم.

قیمت مشاوره سئو

[elfsight_pricing_table id="5"]

پیشنهاد شما برای همکاری چیست؟

اگه دنبال اینی تا به حال فرصت سر صحبت رو باز کنی، الان وقتشه! 🙂 ما منتظر صحبت ها و تماس های شما هستیم. پیشنهادات خودتون در خصوص طرح های خدمات سئو برامون ارسال کنید تا بررسی کنیم.

آدرس: رودسر – خیابان انقلاب – رو به روی پمپ بنزین داخل شهر – کوچه شهید رحیمی – جنب 6 واحدی نوفر

تلفن های تماس: 0930.993.2120 – 0911.430.8546 – 013.4262.0709