رفع خطای این بسته نمی تواند نصب شود

موضوع: رفع خطای این بسته نمی تواند نصب شود! (PCLZIP)

5/5
آنچه در این مطلب می خوانید...

آیا تا به حال در وردپرس با خطای این بسته نمی‌تواند نصب شود.: PCLZIP_ERR_MISSING_FILE (-4) : Missing archive file رو به رو شده اید؟ یکی از خطاهای بسیار اذیت کننده و ناراحت کننده ای که برای وردپرس به وجود می آید، خطای این بسته نمی تواند نصب شود است! در این مقاله از نگار وردپرس به شما آموزش می دهیم که چطور می توانید این خطا را به صورت کامل رفع کنید تا مجدد بتوانید از خدمات آپدیت و یا نصب افزونه به صورت مستقیم از پیشخوان وردپرس استفاده کنید.

خطای این بسته نمی‌تواند نصب شود.: PCLZIP_ERR_MISSING_FILE (-4) : Missing archive file چیست؟

یکی از خطاهای رایج وردپرسی خطای این بسته نمی تواند نصب شود است! دلیل شکل گیری این خطا دلایل بسیار زیادی در می تواند داشته باشد اما از مهم ترین و کلیدی ترین دلایل، مشکل در افزونه های شما است. یعنی چی؟ یعنی این که از میان تمامی افزونه هایی که در وبسایت شما نصب است، یک و یا چند افزونه در حال ایجاد اختلال هستند که این موضوع در نهایت باعث ایجاد ارور این بسته نمی‌تواند نصب شود.: PCLZIP_ERR_MISSING_FILE (-4) : Missing archive file خواهد شد.

خطای این بسته نمی‌تواند نصب شود چه مشکلاتی را برای سایت ما به وجود می آورد؟

خطای این بسته نمی‌تواند نصب شود یکی از خطاهای شایع در وردپرس است که امکان آپدیت و نصب افزونه ها در وردپرس را به شما نمی دهد. البته این ارور می تواند باعث عدم آپدیت وردپرس و ووکامرس در وبسایت شما باشد اما نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که تمامی فرایند ها از FTP و یا هاست شما قابل اجرا است.

یعنی شما می توانید از طریق FTP و همچنین کنترل پنل هاست خودتان نصب به بروزرسانی و یا نصب افزونه جدید اقدام کنید. شیوه کار نیز به این صورت است که در ابتدا نسخه جدید افزونه را از مارکت معتبر خود دانلود کرده و سپس جایگزین نسخه قبل در پوشه هاست می کنید.

آموزش رفع ارور این بسته نمی‌تواند نصب شود: PCLZIP_ERR_MISSING_FILE (-4) : Missing archive file

اگر به دنبال رفع ارور این بسته نمی‌تواند نصب شود.: PCLZIP_ERR_MISSING_FILE (-4) : Missing archive file در وردپرس هستید در ادامه این بخش با ما همراه باشید تا اطلاعات کاملی در این خصوص کسب کنید. مراحل زیر می تواند به شما در نحوه رفع ارور  PCLZIP_ERR_MISSING_FILE (-4) : Missing archive file ‘/tmp/fa_IR-0ekryn.tmp’ و این بسته نمی‌تواند نصب شود.: PCLZIP_ERR_MISSING_FILE (-4) : Missing archive file کمک قابل توجه ای کند:

  • ابتدا وارد پیشخوان وردپرس خود شوید و نگاهی به تمامی افزونه ها بیاندازید.
  • سپس وارد کنترل پنل هاست خود شوید.
  • تمامی افزونه ها را غیر فعال کنید.
  • به صورت تک تک افزونه ها فعال کنید تا متوجه این موضوع شوید که کدام یک از آن ها می تواند باعث ایجاد خطا در وبسایت وردپرسی شما باشد.

جمع بندی نهایی مقاله: (تست کامل)

پس از ساعت ها تلاش پیاپی برای پیدا کردن افزونه مشکل ساز در نهایت متوجه شدیم که افزونه فیلتر محصول ووکامرس (YITH WooCommerce AJAX Product Filter) باعث ایجاد اختلال در سایت شده و خطای این بسته نمی تواند نصب شود را برای نصب و آپدیت افزونه ها به وجود می آورد. به احتمال زیاد در نسخه جدید این افزونه دیگر شاهد این مشکل نباشیم.

دیگر مقالات ما

آموزش نصب وردپرس بر روی هاست دایرکت ادمین direct admin
آموزش نصب افزونه وردپرس از طریق FTP

دوره های آموزشی

0 0 vote
Article Rating
guest
0 تعداد نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

دسته بندی های مجله

negocios-y-finanzas (1)
آموزش ووکامرس
آموزش سئو
editar (1)
آموزش تولید محتوا
pintar
آموزش طراحی سایت
bloquear (1)
آموزش امنیت وردپرس
tecnologia-1-1.png
آموزش وردپرس
آموزش المنتور
herramienta (1)
آموزش لینک‌سازی
dinero
آموزش کسب درآمد
error (1)
افزایش سرعت سایت