آموزش نصب وردپرس فارسی

موضوع: آموزش نصب وردپرس فارسی (جلسه 6)

5/5
آنچه در این مطلب می خوانید...
آنچه در این مطلب می خوانید...

قبل از مطالعه این بخش، بهتون پیشنهاد می کنیم برای درک بهتر مقاله پیش نیاز های آن را با دقت مطالعه کنید و سپس ادامه دهید.

1- مقاله “هاست سی پنل چیست

2- مقاله “ هاست دایرکت ادمین چیست

3- مقاله “xampp چیست” 

مقدمه مقاله آموزش نصب وردپرس فارسی

به جلسه ششم از آموزش وردپرس توسط سایت نگار وردپرس خوش آمدید😍 تو قسمت قبل در مورد آموزش اتصال دامنه به هاست صحبت کردیم اما توی این جسله می خواییم وردپرس رو به سادگی نصب کنیم اما نصب وردپرس به شیوه های مختلفی انجام میشه که آموزش نصب هر کدوم از این روش ها رو براتون تهیه می کنیم و در مقالات بعدی می تونید با اون ها آشنا بشید.

برای شروع کار حتما از صفحه “دانلود وردپرس” وردپرس رو به سادگی دانلود کنید.

بعد اینکه دانلود کردید، بر اساس یکی از روش های زیر می تونید وردپرس رو نصب کنید. این مورد کاملا بسته به شرایط و همچنین نوع هاست شما خواهد داشت. اما یعنی چی؟

یعنی این که یه سری از کاربر ها هاست دایرکت ادمین دارن، یه سری ها سی پنل دارن، یه سری ها قصد دارن وردپرس رو روی کامپیوتر شخصی خودشون بالا بیارن که هر کدوم از این موارد روش های خاص خودش رو برای نصب داره که در ادامه با این روش ها آشنا خواهید شد.

آموزش نصب وردپرس فارسی

لطفا مشخص کنید که از چه طریق، قصد دارید وردپرس رو نصب کنید! سپس با کلیک بر روی هر گزینه، می توانید وارد آموزش مربوط به آن شوید.

نصب وردپرس بر روی سی پنل

نصب وردپرس بر روی دایرکت ادمین

نصب وردپرس بر روی کامپیوتر شخصی

نصب وردپرس بر روی مک

کدام یک از مراحل فوق بهتر و مناسب تر است؟

فرقی نمی کنه که شما از کدام روش برای نصب وردپرس استفاده می کنید. بلکه تنها باید به این نکته توجه داشته باشید که وردپرس رو بر روی سیستم مناسبی نصب کنید. به عنوان مثال اگر هاست سی پنل دارید، آموزش های مناسب هاست سی پنل رو مشاهده کنید و…

دیگر مقالات ما

معرفی بخش افزونه ها در وردپرس
آموزش اتصال دامنه به هاست
معرفی بخش کاربران در پیشخوان وردپرس

دوره های آموزشی

0 0 vote
Article Rating
guest
0 تعداد نظرات
Inline Feedbacks
View all comments