خدمات سئو سایت فروشگاهی | افزایش 100 درصدی فروش محصولات در کمتر از 6 ماه

اگر شما مدیر یک فروشگاه اینترنتی هستید و از فروش محصولات خودتون ناراضی هستین، خدمات سئو سایت فروشگاهی نگار وردپرس بهترین انتخاب برای شماست! ما علاقه ای به جادو و جنبل نداریم اما با ارائه برنامه ریزی های اصولی و تدوین استراتژی های ساختاری می تونیم در کمتر از 6 ماه نتایج بسیار منحصر به فردی رو برای فروشگاهتون رقم بزنیم، کافیه با ما توی این مسیر همراه باشین! در ادامه اطلاعات بیشتری رو در اختیارتون قرار می دیم.
خدمات سئو فروشگاهی

خدمات سئو سایت فروشگاهی با هدف افزایش فروش در 10 مرحله!

معماری و طراحی سایت و صفحاتش همواره از موضوعات بسیار مهمی است که صاحبان فروشگاه های اینترنتی باید به اون توجه داشته باشند. طراحی بر اساس استاندارد های Ui/Ux باعث افزایش میزان تجربه کاربری در سایت شما خواهد شد و این موضوع در نهایت می تواند باعث افزایش ماندگاری کاربر و time on site شود.

در این مرحله به صورت تخصصی به بررسی وبسایت فروشگاهی شما خواهیم پرداخت و موارد لازم در ایجاد یک فروشگاه اینترنتی معتبر از دیدگاه گوگل و کاربران را برای شما طراحی خواهیم نمود. (حتی شما باید آمادگی تخریب بنای قدیمی و ساختن عمارت رویایی خود رو داشته باشید!)

در نهایت در این مرحله موارد زیر برای شما بررسی و اجرا خواهد شد:

 • بررسی ساختار و معماری سایت
 • انتخاب رنگ بندی مناسب برای دکمه ها و صفحات سایت
 • بازطراحی تمامی فروشگاه (در صورت لزوم)
 • ارائه پیشنهادات لازم برای بهبود عملکرد فروشگاه
 • و…

عکس برداری از محصولات و ایجاد پالت های رنگی جذاب  و ایده آل، تاثیر بسیار زیادی در فروش اون خواهد داشت! ما سعی می کنیم در مشاوره های تلفنی به شما راهکار بسیار ایده آلی جهت تولید محتوای تصویری باکیفیت ارائه دهیم تا مشتریان شما نیز بتوانند ارتباط کامل تری با محصولات شما برقرار کنند.

در این قسمت موارد زیر برای شما اجرا و بررسی خواهد شد:

 • تعیین استراتژی عکس‌برداری از محصولات
 • تهیه و تولید پالت های رنگی برای ایجاد شفافیت و بهینه سازی تصاویر
 • تدوین شیوه های عکس برداری نوین بر اساس آخرین استاندار ها
 • و…

از مهم ترین و کلیدی ترین فاکتور هایی که در ابتدای کار می تواند شما را از مرداب به دریای فروش منتقل کند، بی شک تحقیق کلمه کلیدی و تدوین استراتژی های مناسب و منحصر به فرد آن است.

با استفاده از تحقیق کلمه کلیدی شما خدمات و محصولات خودتون رو به مخاطبانی که به دنبال آن هستند معرفی می کنید. در واقع کلمات کلیدی در این پکیج به صورت تفکیک شده برای هر محصول و هر دسته از وبسایت شما مشخص می شود. البته این مورد رو نیز متذکر شویم که دسته بندی کلمات کلیدی بر اساس میزان سرچ و محبویت آن ها در میان کاربران است.

در این مرحله قرار است چه خدماتی به شما ارئه شود؟

 • تدوین استراتژی های کلمات کلیدی
 • استخراج اون ها بر اساس میزان محبوبیت و سرچ
 • انتخاب مناسب ترین کلمات کلیدی و تهیه لیتسی کامل از آن ها
 • جای‌گذاری و نگاشت مناسب کلمات در بخش های مختلف سایت، اعم از وبلاگ ها، برچسب ها،دسته ها و… 

پس از انتخاب کلمات کلیدی یا همان تحقیق کلمه کلیدی، نیاز است به صورت اصولی و کاملا حرفه ای این کلمات در کنار یکدیگر قرار گیرند و از آن ها برای ایجاد مقاله، برچسب، دسته بندی و سایر صفحات دیدگر سایت استفاده شود. این چینش نیاز به نگاهی تخصصی و حرفه ای دارد تا در آینده از مشکلات عدیده ای که برای اکثر وبسایت ها رخ می دهد جلوگیری شود.

از این مرحله به بعد وارد بخش تخصصی در فروشگاه های اینترنتی خواهیم شد! PLP در واقع همان Product Listing Pages است. PLP در واقع صفحه ای است که تمامی محصولات شما به صورت لیتسی در آن قرار خواهند گرفت که این صفحه می تونه دسته بندی، برچسب، برگه باشه.

تعیین استراتژی های Product Listing Pages در مقایسه با Product Detail Pages (در مرحله 6 بررسی می کنیم) کاملا متفاوت است و رعایت نکات موضوعی و تفکیک شده در این مباحث می تونه شما رو از امتیازات ویژه ای در گوگل بهره مند کنه.

Product Detail Pages یا PLP در واقع به صفحاتی گفته می شود که مختص محصول شما است. به عنوان مثال شما دسته بندی ای به عنوان خرید لباس مجلسی دارید! این در واقع همان PDP شما و محصولات درونی همان PLP هستند که نیازه تدوین ها و استراتژی های کاملا تخصصی ای بر روی این صفحات قرار بگیره تا از مشکلاتی که در آینده برای اکثر فروشگاه های اینترنتی به وجود می آید، جلوگیری نمود.

رقیب های شما دارای تجربه ها و نقاط مثبت و منفی بسیار زیادی هستند که با الگوبرداری از اون ها میشه تا حدودی پیشرفت قابل توجه ای داشت. ما در این قسمت تمام موارد و نکته هایی که باید از رقیبان به‌دست آوریم رو برای شما فهرست وار درج می کنیم و در تمامی مسیر شما را از تک تک موارد مطلع خواهیم کرد.

پس از تعیین استراتژی های کلی و ساخت صفحات PLP و PDP، حال نوبت به ایجاد ساختار خوشه بندی محتوا با رعایت اصول نگارشی و استاندار های به روز گوگله! شما با محتوا می تونید مخاطب رو به دام بندازید و از این طریق محصول و خدمات خودتون رو به اون ارائه کنید. در این قسمت به صورت اصولی و با استفاده از تحقیق کلمه کلیدی که در مرحله 3 انجام شده است، به تولید محتوا می پردازیم.

لینک سازی داخلی و خارجی از مهم ترین و موثر ترین فعالیت هایی است که هر وبسایتی در حوزه وب باید نگاه ویژه ای به اون داشته باشه، چراکه گوگل و خزنده های اون، اعتبار و اعتماد بسیار بالایی به لینک ها دارن! مخصوصا اگر لینک های شما باکیفیت و از منابع معتبری هم دریافت شده باشه. دیگه میشه نور الی نور 🙂 ما در این بخش استراتژی های صحیح لینک سازی رو براتون اجرا و پیاده سازی می کنیم تا در این مدت 6 ماهه بتونید روند صعودی و منظمی از دریافت لینک ها داشته باشید.

این مرحله که مرحله آخر ماست، در واقع نشون دهنده نامه اعمال ما در این مدت کاری هست. به صورت ماهانه اطلاعات کاملی از روند کلی کار به کارفرما ارئه می شود. این موارد شامل تعداد بازدید، افزایش رنک و… است. (البته ما تا 6 ماه همراه شما هستیم و در این مسیر شما را تنها نخواهیم گذاشت.)

پادشاهی فروشگاه های اینترنتی در صفحه اول!

شما برای اون که بتونید میزان فروش خودتون رو حداقل 500 برابر افزایش بدید باید در صفحه اول گوگل حضور داشته باشید. زمانی که شما وارد صفحه اول گوگل بشید به خوبی می تونید تا میزان 1000 برابر نسبت به قبل، کلیک و بازدید دریافت کنید. این اعداد و ارقام ارتباط دقیق و کاملی با میزان فروش شما خواهند داشت. این مقدار افزایش درصدی بازدید و کلیک اصلا دور از ذهن نیست! تنها کافیه به موارد اجرایی ما نگاهی داشته باشین.

نمونه های افزایشی بازدید و کلیک مشتریان ما تا 500 برابر

مزایای پلن خدمات سئو برای فروشگاه های اینترنتی توسط نگار وردپرس

تضمین بازگشت وجه

آنالیز و هدف‌گذاری ارزشمند بر روی کلمات

کسب رتبه های برتر گوگل

افزایش چشمگیر ترافیک سایت

دسترسی به افزونه های حرفه ای

پشتیبانی 24 ساعته

کانفینگ افزونه ها

همراه همیشگی شما

پلن ها و قیمت خدمات سئو سایت فروشگاهی

سوالات متداول

تولید محتوا در بلاگ فروشگاه به چه صورت است؟

بر اساس پلن ها ما به صورت روزانه برای شما محتوایی کاملا سئو شده، اصولی و بر اساس آخرین الگوریتم های گوگل تولید و بارگذاری می کنیم. ما در نگار وردپرس بیشتر بر اساس کیفیت کار می کنیم و به کمیت و تعداد توجه ای نداریم. با این حال ممکنه طول محتوا ها از 300 الی 1000 کلمه متغییر باشد.

بعد از چند ماه می توانیم نتیجه ایده آل را مشاهده کنیم؟

شما پس از 6 ماه کامل می توانید به خوبی با روند رو به رشد وبسایتتون آشنا بشید. پس از 6 ماه در نهایت شما افزایش ورودی، سرچ گوگل، بازدید، فروش و… را تجربه خواهید کرد.

بهینه سازی تگ ها و عنوان ها به چه صورت است؟

در برخی از مواقع تگ ها باعث عدم دسترسی به نتیجه ایده آل خواهد شد، این موضوع به صورت تخصصی بررسی خواهد شد تا با رفع کنیبالیزیشن نتایج بهتری حاصل شود.

عنوان محصولات هم به صورت کامل سئو می شود و شما بی نیاز از همه چیز خواهید بود.

ارائه دیتا از سرچ کنسول به چه صورت است؟

ما به صورت هفتگی به بررسی دیتاها و استخراج نتایج می پردازیم و این موارد رو در فایل اکسل برای شما ارسال خواهیم کرد.

ارائه لیست محصولات کلیدی به چه صورت است؟

ما با بررسی بازار محصولات و فعالیت وبسایت شما اطلاعات کاملا جامع ای در اختیارتون قرار می دهیم تا بتوانید ایده آل ترین نتایج ممکن رو کسب کنید و فروش منحصر به فردی رو همانند سایر مجموعه های دیگه تجربه کنید.

پشتیبانی اختصاصی شامل چه مواردی است؟

در پشتیبانی تخصصی شما می تونید سوالات خودتون رو در زمینه فروشگاه با ما مطرح کنید و در این خصوص رایزنی هایی انجام می شود.

آیا گارانتی بازگشت وجه نیز وجود دارد؟

بله، شما می توانید متناسب با بازه زمانی بازگشت وجهی که برای پلن ها در نظر گرفته شده است، در صورت عدم رضایت، درخواست بازگشت وجه و کنسلی پروژه رو اعلام فرمایید.

بعد از خرید پلن ها چه اتفاقی می افتد؟

نهایتا تا 12 ساعت آینده از طریق وبسایت با شما در تماس خواهیم بود و متناسب با پلن انتخابی اقدام به دریافت اطلاعات کرده و بررسی وبسایت را انجام می دهیم. در طی این مدت از پشتیبانی ما بهره مند خواهید بود و فایل ها و تمپلیت ها برای شما ارسال می شوند.

پیشنهاد شما برای همکاری در فروشگاه شما چیست؟

اگه پلن های بالا رو دیدی و نتونستی خدمات رو به خوبی با فروشگاه خودت هماهنگ کنی، تنها کافیه پیشنهادت رو برای ما بفرستی تا در کمترین زمان ممکن باهات تماس بگیریم. با ما راحت باش 🙂

آدرس: رودسر – خیابان انقلاب – رو به روی پمپ بنزین داخل شهر – کوچه شهید رحیمی – جنب 6 واحدی نوفر

تلفن های تماس: 0930.993.2120 – 0911.430.8546 – 013.4262.0709